В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1886

Защо БЕЗДЕЙСТВАТЕ

Начало
14.09.2022
ID:
1886

Въпрос

Подаден от: Радослав Филипов

Място/адрес: Ул. ,,Кочо Честименски" и ул. ,,Дунае"

Описание: Бях направил запитване на 21.07.2022г. И получих отговор че: 1.улиците не са включени в графика на сметопочиствщата фирна за ръчно почистване и обещах те еднократно почистване в най кратък срок. Което тъка и не се случи. 2.деакаризация също няма ние също плащаме данъци и искане да се пот държат чисти улиците. 3. След проверка от наша страна остановихме че, въпросните тревни площи попадат на територията на имот с номер. 00702.510.20. Който е публична общинска собственост - второстепенна улица с площ 2491м2. Също трябваше да ангажират В. И. К Пловдив да извърши проверка на канализационна та мрежа което също не се е случило. Въпросният канал е с диаметър Ф400 който не е достатъчен да побере водата при проливен дъжд. Искаме да се ангажират съа срок кога ще си изпълните обещани


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител