В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1885

Опасна улица без тротоар

Начало
14.09.2022
ID:
1885

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Валентина Атанасова

Място/адрес: Панорама 15 Нареченски бани

Описание: Защо ни излъгахте? Г-н Бебев пред БНТ коментира, че пътен знак няма да реши проблема, защото НЯМА КОЙ ДА СЛЕДИ, НЯМА ПОЛИЦАИ ТУК! И обеща неравности по пътя. Днес получих отговор от Вас, че няма да има неравности, защото нямало сигнали. Това е невярна информация! Лично аз съм звъняла на 112 и на дежурен кат и посавала сигнали многократно. Ще ви бъде представена разпечатка от телефона кой ден и в колко часа. Очакваме комисия по транспорта да си свърши работата, да заповяда на место да види терена и да постави неравности. Междувременно отнасяме проблема заедно с кореспонденция и публикации в медиите до Областна администрация. Свършите си работата! Мен лично щеше да ме блъсне кола! Какво чакате? До убият човек ли? Кръвта по асфалта безопасно движение ли значи?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.10.202216:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че решението за поставяне на знаци, бе взето на Комисия по безопасност на движението. В седмицата от 10 до 14 октомври 2022 година, знак "Жилищна зона" и ограничение на скоростта до 30 км. ще бъдат поставени на ул. "Панорама", с. Нареченски бани.
  • 15.09.202208:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали