В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1883

Кошове за рециклиране

Начало
13.09.2022
ID:
1883

Отпадъци/почистване

Подаден от: [email protected]

Място/адрес: Навсякъде

Описание: Здравейте, Пиша Ви отново във връзка с кошовете за рециклиране в нашия град. Забелязвам за пореден път, че тези места за отпадъци и самите кошове преливат от много дълго време, бих казала месеци. Обиколих много улици и над 6 такива, за да изхвърля боклука си за рециклиране. Може ли да обясните каква е причината те да не бъдат събирани и да се тъне в боклук, когато има хора които искат да живеят чисто и да помагат на природата рециклирайки? Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202216:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци от опаковки се обслужват по предварително изготвен график. За месец септември датите за обслужването им са следните: 07.09.2022, 08.09.2022, 09.09.2022, 28.09.2022, 29.09.2022 и 30.09.2022г.
  • 13.09.202216:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали