В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1882

Градски автобусни линии

Начало
13.09.2022
ID:
1882

Друго

Подаден от: Рени Караджова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Недопустимо е в голям град като нашия, градският транспорт да е в такова състояние. Линия № 1 – Квартал “Запад”- завод “Химик”- съгласно часово разписание на интервал 20 минути от 5.30 до 22.55 часа, изобщо не се движи по разписание. Или сменете разписанието с актуално, отговарящо на действителността, или комуникирайте с транспортната фирма. Не разбирам, как в друго градове има дори електронни табла съобщаващи след колко време автобуса ще е на спирката, а тук изобщо няма автобуси. Лично съм чакала въпросната линия № 1, ами тя пропусна три "пристигания по разписание", как и защо се допуска това?Необходимо е да обърнете внимание, предстой началото на учебната година, много ученици разчитат на този транспорт. Естествено, ако не предприемете мерки има и други институции и медии, които ще


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител