В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1881

НЕИЗПЪЛНЕН ангажимент от страна на Община Асеновград

Начало
12.09.2022
ID:
1881

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Валентина Атанасова

Място/адрес: Нареченски бани, ул Панорама 15

Описание: Във връзка с опасна улица пред жилищни сгради БЕЗ тротоар и с развиване на висока скорост след асфалтиране бе излъчено цяло предаване по БНТ, в което участваше г-н Бебев от страна на Общината и поет ангажимент до КРАЯ НА АВГУСТ!!! да бъдат поставени съоръжения върху асфалта за ограничаване на скоростта. Любезно ви информирам, че ако не сте забелязали, краят на август отдавна отмина. ДОКОГА ще излизам от блока си с риск за живота и ще ви чакам да си свършите работата?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 14.09.202216:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше разгледан на заседание на комисията по безопасност на движението, проведено през месец август. На комисията представителя на РУ – Асеновград запозна членовете на комисията с пътнотранспортната обстановка в село Нареченски бани. За ул. „Панорама“ е установено, че досега не са регистрирани нарушения на Закона за движение по пътищата и не са констатирани пътно транспортни произшествия с материални щети или пострадали участници в движението. Решението на комисията е на този етап да бъдат поставени пътни знаци – пътен знак за ограничение на скоростта до 30 км/ч. и знак за начало на жилищна зона Д15, където задължителната скорост е 30 км/ч. На заседанието на комисията се обърна внимание на представителите на РУ- Асеновград за засилване на контрола по спазване на правилата за движение на ул. „Панорама“.
  • 13.09.202208:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали