В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1880

Не работещо осветление

Начало
12.09.2022
ID:
1880

Друго

Подаден от: Ердинч

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 10А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Осветлението не работи, пълен мрак. Имаме малки деца по блоковете. Моля да се вземат мерки. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител