В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №188

Запитване

Начало
13.05.2020
ID:
188

Въпрос

Подаден от: Янко Желев

Място/адрес: Речна 34 А

Описание: Здравейте,пред блока в който живеем на упоменатата улица,има няколко самоизраснали дравчета,съседи ме помолиха в качеството ми на Управител етажна собственост,да попитам при какви обстоятелства тези дръвчета могат да бъдат премахнати. Изпращам ви снимки и моля да ми отговорите на посочената ел.поща. Благодаря за отговора .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.08.202011:22
    Уважаеми г-н Желев, премахването на дървото/дърветата ще се извърши в есенно-зимния период.
  • 12.06.202014:01
    Уважаеми г-н Желев, уведомяваме Ви, че дръвчетата ще бъдат премахнати във Ваше присъствие.
  • 13.05.202013:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали