В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1879

Агресивно улично куче на ул. Тракия

Начало
12.09.2022
ID:
1879

Безстопанствени кучета

Подаден от: Благовеста Стоименова

Място/адрес: Асеновград, ул. Тракия

Описание: Здравейте, искам да подам жалба за това куче, което от месеци се е настанило пред вратата на съседите на ул. Тракия 9 с което не позволява на хората да си влязат през този вход вкъщи. Кучето е агресивно, нахапа едно дете преди месеци (мислех, че тогава ще подадат жалба родителите..., но явно не са). Тръгва да лае агресивно към част от живущите на тази улица, включително мен и децата ни под гони вече 2ри път. Като се налага всеки път да заобикалям и минавам от горния край на улицата или да съм с кола за да бъда защитена! Децата също минават със страх, а сега започва и училище, а улицата е постоянно пълна с минаващи деца. Моля да се вземат мерки и да се премахне това куче от тук.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.09.202213:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивното куче. Уведомяваме Ви, че само при доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени. Следващата дата за улов на безстопанствени животни е насрочена на 18.10.2022г.
  • 12.09.202212:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали