В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1878

Не светещи осветление

Начало
11.09.2022
ID:
1878

Друго

Подаден от: Пламен

Място/адрес: ул. „Лозница“ 15а, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Не светещи осветление от 2 седмици. Пъен мрак е, не се вижда нищо. Моля вземете мерки


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител