В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1877

Сметосъбиране

Начало
11.09.2022
ID:
1877

Отпадъци/почистване

Подаден от: Стефан Иванов

Място/адрес: Кв Долни воден ул. Велю Войвода

Описание: Днес 11.09.2022 год. след минаване на камиона на фирма КМД забелязах, че единия от двата контенера въобще не го изчистиха, а след като вдигнаха втория на улицата останаха много отпадъци. Моля да вземете мерки защото всеки път, след като мине камиона се налага да почиствам след тях. Регистрационния номер на камиона е РВ2194КР.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202216:04
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сметосъбиращите екипи са предупредени да почистват всички съдове за битови отпадъци, да събират разпилените отпадъци около контейнерите или ако паднат от сметоизвозващия автомобил.
  • 12.09.202208:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали