В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1876

незаконно паркиране

Начало
09.09.2022
ID:
1876

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Явор Колев

Място/адрес: ул. „Драгоман“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонта на ул. Драгоман на ъгъла на същата с ул. Копринарска трябваше да бъде поставен знак СТОП, който е там ,но е захвърлен на тротоара. На мястото на тротоара, където трябва да е знака от години вече спира автомобил, който пречи не само за поставянето на знака, но и за преминаването на пешеходци, сякаш това е негово паркомясто. Не съм сигурен дали той(шофьора на автомобила) е премахнал знака ,за да може да го спира там, или знака не е поставен, защото автомобила е пречел, но нито автомобила му е там мястото, нито знака трябва да се търкаля на тротоара, а да се постави на правилното място.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител