В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1875

затрудняващо урегулиране след ремонт

Начало
09.09.2022
ID:
1875

Предложение

Подаден от: Явор Колев

Място/адрес: ул. „Драгоман“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонта улица Драгоман беше урегулирана като еднопосочна. Това означава, че достъпа до този квартал около улица Драгоман, улица Копринарска, до магазин ЗИТ и кооперациите около него, и доста други улици имат един единствен вход и това е улица Царевец ,която също е еднопосочна. Само че огромния проблем е че за да влизаш във улица Царевец(повтарям - единствения вход)трябва задължително да идваш от колелото на бул. България, ако иска да влезеш от всяка друга посока излизайки от колелото левия завой за улица Царевец след островчето със пешеходната пътека е строго забранен. И за да се влезе задължително трябва да се направи първо обратен завой на следващото кръгово(на бул.България) и да се върнеш за да влезеш към ул Царевец. Това създава огромно неудобство.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202215:18
    Здравейте, уведомяваме Ви, че вертикалната пътна маркировка е изпълнена съгласно Генералния план за организация на движението в община Асеновград. Сигналът Ви, ще бъде разгледан на комисия по безопасност на движнеието за промяна на урегулирането на въпросният участък.
  • 09.09.202216:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали