В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1874

Засаждане на дръвчета

Начало
08.09.2022
ID:
1874

Въпрос

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 13, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да попитам защо за 2ра поредна година при залесяване на тротоара на този адрес се пропуска отредено за дърво място, а именно пред вход В. При положение, че от входа се постараха, то да е достъпно и почистено, отново не е поставено дръвче там. Вчера вечерта, или днес сутрин по продължението на тротоара и отсреща са поставени нови дръвчета, но до входа не е. Каква е причината? Ще помоля да бъде вместено в график и да бъде озеленено както е по план. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 13.09.202213:59
    Здравейте, уведомяваме Ви, че през летния сезон Община Асеновград не е засаждала дървета по ул. „Хан Аспарух“ или съседните улици. Засаждането е извършено самоволно от граждани или живущи в близост, без да бъде преценено дали мястото е подходящо за вида, кореновата система и короната на засаденото дърво. Засаждането на нови дървета на територията на гр. Асеновград ще се извършва от фирма – изпълнител поетапно в периода октомври – ноември – декември. Преди засаждане служители на отдел Екология и ОС ще извършват оглед и преценка дали мястото е подходящо за засаждане на дърво.
  • 09.09.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали