В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1871

Разрушен тротоар

Начало
07.09.2022
ID:
1871

Пропаднал път

Подаден от: Стилян Бакларев

Място/адрес: Илинден 11

Описание: Здравейте, по време на ремонта на водопровода на ул.Илинден 11 беше използвана верижна техника, която поради голямото си тегло разруши част от тротоара. В момента ъгълът на тротоара е разрушен, което на практика го прави - труден или невъзможен за използване от хора с нарушени двигателни функции. - Изглежда изключително зле естетически. - Прави го изключително опасен за деца, които го използват често поради непосредствена близост на детска градина "Асенова крепост" -поради липсата на бордюр много от водачите на автомобили при направата на ляв завой от ул. "Клокотница" преминават върху тротоара, което създава предпоставка за инцидент или ПТП. Бих се радвал на обратна връзка какви ще бъдат взетите мерки. Благодаря предварително за усърдната ви работа. Поздрави.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител