В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1870

Бездомните кучета

Начало
06.09.2022
ID:
1870

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Чакърова

Място/адрес: ЖП гара Асеновград

Описание: Здравейте! Глутницата от бездомни кучета наброява най-малко 10 екземпляра! Предстои началото на учебната година и ЖП гара Асеновград ще се изпълни с малки и големи деца, които в ранните часове на деня ще пътуват за Пловдив и ще бъдат притеснявани от кучетата. Мерките са наложителни. С ушни марки или без глутницата е факт. Моля вземете мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.09.202213:56
    Здравейте, уведомяваме Ви, че кучетата, които обикалят района на ЖП – гара Асеновград, са кастрирани, обезпаразитени, идентифицирани с ушна марка и върнати на мястото на залавяне съгласно Закона за защита на животните. Не могат да бъдат прибрани, тъй като на територията на Община Асеновград няма изграден приют, а капацитета на приюта на „Зооветеринарен комплекс“ – Пловдив е запълнен на 100%.
  • 07.09.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали