В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №187

Капково поливане

Начало
13.05.2020
ID:
187

Въпрос

Подаден от: Ердо

Място/адрес: Асеновград,ул.Стоян Джамсъзов 10

Описание: Кога ще заработи капковото напояване във кв. Запад. Защо се вложиха толкова пари, след като няма и капка вода.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.05.202022:55
    Здравейте! Обектът по проекта за благоустрояване на квартал "Запад" все още не е приет от възложителя - в лицето на община Асеновград, Уверяваме Ви, че когато това се случи, ще бъде извършена проверка на съоръженията.
  • 13.05.202010:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали