В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1869

Не работещо улично осветление

Начало
06.09.2022
ID:
1869

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград ул.Панайот Сребров .

Описание: От един месец осветление няма на ъгала на Ул.Панайот Сребров пресичаща ул.Костурно . На ъгала на черквата ,,Св.Димитър ".


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител