В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1868

12 бездомни кучета на гарата

Начало
05.09.2022
ID:
1868

Безстопанствени кучета

Подаден от: Atanas Radev

Място/адрес: General Dandevil 63

Описание: Моля предприемете действия спрямо безстопанствените кучета, които точно в този момент са 12броя пред гарата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.09.202213:55
    Здравейте, уведомяваме Ви, че кучетата, които обикалят района на ЖП – гара Асеновград, са кастрирани, обезпаразитени, идентифицирани с ушна марка и върнати на мястото на залавяне съгласно Закона за защита на животните. Не могат да бъдат прибрани, тъй като на територията на Община Асеновград няма изграден приют, а капацитета на приюта на „Зооветеринарен комплекс“ – Пловдив е запълнен на 100%.
  • 07.09.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали