В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1867

Осветление

Начало
05.09.2022
ID:
1867

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Андонов

Място/адрес: ул-Цар Иван Асен II 55/59761

Описание: Една счупена и две изгорели лампи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител