В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1865

недовършен ремонт

Начало
05.09.2022
ID:
1865

Друго

Място/адрес: Асеновград , Искра 17

Описание: Здравейте , преди време подадох сигнал за недовършен ремонт на тротоар пред къщата ни на Искра 17 , получих отговор , че е предадено към ВИК , но така и не се промени нищо . За съжаление не мога да прикача снимка , снимам с телефона от опцията в сайта ви , но ми дава , че файлът не е от разрешен тип , въпреки че е .jpg и е под 3 мб .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител