В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1861

Неасвалтирани дупки по улицата, изкопани след ВиК аварий

Начало
02.09.2022
ID:
1861

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 2 А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На кръстовището на ул. "Кнгиня Евдокия" с ул. "Костур" от два месеца има две изкопани дупки, в следствие на ВиК аварии, които и до ден днешен не са асвалтирани! Същатата е ситуациията и срещу ул."Княгиян Евдокия" срещу №17. Моля за своевремна намеса и асвалтиране на посочените в сигнала места!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител