В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1860

Замърсено улично платно

Начало
02.09.2022
ID:
1860

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. Княгиня Евдоки 1-20

Описание: Здравейте! В следствие на проливните дъждове, ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №20(където има перпендикулярни улици към балкана) е силно замърсена с пръст и камани! Моля да предприемете мерки по почистването на улицата! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител