В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №186

Непочистена растителност на пътя Асеновград - село Лясково

Начало
12.05.2020
ID:
186

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Unnamed Road, Асеновград, България

Описание: Подавам сигнал за непочистени растения, храсти, клони, камъни на пътя от Асеновград за село Лясково. Пътя не е почистван и миналата година, храстите на места са огромни и няма видимост на завоите, много е опасно, защото има и пешеходци.Пътуваме всеки ден, колите са надрани от стърчащите клони.Коя е фирмата, която се грижи за окастрянето на избуялите растения?! На този път се срещат пешеходци, велосипедисти, мотористи, скейбордисти, автомобили, много е натоварен през летния сезон, а не е почистен


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.03.202114:30
    Уважаема г-жо Гайдарова, кастренето е извършено.
  • 08.06.202016:42
    Уважаема г-жо Гайдарова, към момента сумите по договора с предишния изпълнител са изчерпани. В момента тече обществена поръчка. Община Асеновград ще предприеме действия, след като бъде избран нов изпълнител и съответно бъде сключен нов договор.
  • 13.05.202010:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали