В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1859

Здравейте, за велоалея

Начало
01.09.2022
ID:
1859

Въпрос

Подаден от: Ники

Място/адрес: Асеновград център

Описание: Здравейте, под тунел дето минава велоалеята, хората го използват за тоалетна, има ???? по пътя (велоалеята) е гнусно, велосипедисти да караме проблем ще е разрешен ако има Осветление и камери в тунела, да имат срам, 21в. В европейска държава е лошо за впечатление на гостите на града бордюра пречи може да го намалите, кога идваш от пътя да се качиме безопасно на велоалеята , велоалеята е много добра , само тези двете неща са минуси


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител