В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1858

Разкопана улица и тротоар

Начало
31.08.2022
ID:
1858

Пропаднал път

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Ул. Иван Вазов

Описание: След извършени изкопни действия по улица Иван Вазов до оградата на завод Асенова крепост, остана голяма дупка на тротоара, която пречи да бъде използван, през ноща е предпоставка човек да падне в нея и да си счупи крака. Отделно на пътя остана дупка запълнена с чакъл и трябва да се заобикаля, трошим си колите всеки ден. Два десни носача сменям вече. Отделно на края на улицата към Кооперативния Пазар отново ВИК направиха изкоп, който запълниха с чакъл. Нищо не е асфалтирано и възстановено.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител