В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1857

Дъждовна шахта

Начало
31.08.2022
ID:
1857

Друго

Подаден от: Георги Динков

Място/адрес: Бул.Васил Левски

Описание: Елате и си вижте новата дъждовна шахта до пожарната. Нищо не изтича. 30см вода има на платното


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 01.09.202209:12
    Здравейте. Предвид метеорологичните условия и количеството дъжд паднало във времето между 16:30 и 17:05 часа на 31.08.2022г., съвпадащо и с времето на подаване на сигнала, считаме, че е нормално шахтата да не се справи с водосбора, който се е получил на указаното място.
  • 01.09.202208:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали