В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1856

Опасност до пътя - изсъхнала топола

Начало
31.08.2022
ID:
1856

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 41, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Зад Чешмата към параклиса "Св. св. Кузма и Дамян" към Горни воден, по пътя вляво - пресечка със знак- забранено влизането на МПС, стърчи изсъхнала топола, която при една буря ще падне на пътя и поради липсата на видимост от завоя, възможно е да предизвика ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.09.202215:29
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при ежедневните обходи на служителите от отдел Екология и ОС е отбелязано изсъхналото дърво до чешмата на пътя за кв. Горни Воден и записано за премахване. Кастренето и отсичането на дървета ще започне през есенно – зимния период и сигнала Ви ще бъде предаден на фирма – изпълнител за изпълнение.
  • 31.08.202216:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали