В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1854

Детски площадки кв. Изток бл.5 и бл.6

Начало
31.08.2022
ID:
1854

Опасна детска площадка

Подаден от: Петя Ковачева

Място/адрес: Кв. Изток бл.5 и бл.6

Описание: Моля да бъдат предприети мерки по обезопасяване на детската площадка, тъй като към момента тя е негодна за игра. Настилката е повдигната от корени на дървета, люлките не отговарят на условията за безопасност, и т.н. Обръщам внимание че на кв. Изток няма никакви обособени безопасни и осъвременени места за игра на децата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 31.08.202214:59
    Здравейте, уведомяваме Ви, че в капиталовата програма на община Асеновград за 2022 година има включен обект за проектиране и изграждане на нова детска площадка между бл.5 и бл.7 в кв. „Изток“.
  • 31.08.202213:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали