В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1853

Контейнери

Начало
31.08.2022
ID:
1853

Отпадъци/почистване

Подаден от: Александър Николов

Място/адрес: Целия град

Описание: Кога смятате да изхвърлите жълтите и зелените контейнери понеже в целия град са пъълни догоре?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 31.08.202216:13
    Уважаеми господин Николов, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци се обслужват по предварително изготвен график. Датите за м. август са следните: Опаковки от хартия, пластмаса и метал: 01.08.22 г. (понеделник); 02.08.22 г. (вторник); 03.08.22 г. (сряда); 22.08.22 г. (понеделник); 23.08.22 г. (вторник); 24.08.22 г. (сряда). Стъкло: 17.08.22 г. (сряда). Всеки месец на електронната страница на Община Асеновград се публикува график за обслужване на контейнерите за разделно събиране на отпадъци от опаковки.
  • 31.08.202211:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали