В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1852

Улично осветление

Начало
31.08.2022
ID:
1852

Неработещо улично осветление

Подаден от: Методи

Място/адрес: Асеновград, Ул. Цар Иван Асен II

Описание: Няма налично улично осветление от ул.Цар Иван Асен II 101в посока изхода на града


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител