В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1851

Паркоместа непосредствено преди пешеходна пътека

Начало
30.08.2022
ID:
1851

Предложение

Подаден от: Христина Стоянова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II

Описание: Здравейте, И като пешеходец, и като шофьор, моля да бъдат премахнати паркоместата, където има, непосредствено преди пешаходна пътека. На няколко пъти или съм наблюдател, или участник на опасни ситуации, поради липсата на видимост заради паркиралите автомобили. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител