В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1850

Неработещ светофар

Начало
30.08.2022
ID:
1850

Неработещ светофар

Подаден от: Христина Стоянова

Място/адрес: ул. „6-ти януари“ 8,

Описание: Неработещ светофар за пешеходци


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител