В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1849

Бездомни Кучета

Начало
30.08.2022
ID:
1849

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Александър Стамболийски 2

Описание: Здравейте, бих искал да се оплача от бездомните кучета. Първо са доста агресивни в по-късните часове често подгонват хората когато са пеша сами. Второ, снощи се прибирах от пловдив с кола в 2 сутринта, и имаше около 10 кучета пред хотел сани, по 3-4 кучета през 100 метра легнали на пътя. Предпоставка за катастрофа са, ени лежат на пътя, други бягат по него и пресичат пътя на шофьора. На 3 пъти трябваше да ги избягвам и да спирам внезапно като изкочат на пътя. Коне, кучета, котки по пътя.......Какво се прави по въпроса? Това е непрекъсната опасност за птп.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.09.202216:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. При следващ улов мястото, посочено в сигнала Ви ще бъде обходено за агресивни кучета.
  • 31.08.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали