В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1848

Съоръжение по стълби за бебешка количка

Начало
30.08.2022
ID:
1848

Предложение

Подаден от: Ивиана Видева

Място/адрес: Асеновград, център

Описание: Уважаеми, Настоятелно моля да поставите платформа,релси или подходящо съоръжение за преминаване на тежки бебешки колички по стълбите вдясно след пешеходния мост в посока Пловдив.Така паркът до реката да е достъпен за майки с малки деца,бебета и кучета. Предварително Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 31.08.202215:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че височината между нивото на пешеходния мост и парка е много голямо и изграждането на рампа за осигуряване на достъп не може да бъде изпълнено съгласно нормативите. Достъпът до парка е осигурен откъм моста на кръстовището с пл. "Тракия", ул. "Съединение", ул. Марица и ул. "Стара планина".
  • 30.08.202217:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали