В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1847

Сметостбиране

Начало
30.08.2022
ID:
1847

Отпадъци/почистване

Подаден от: Емилия Карагеоргиева

Място/адрес: Ул. Генерал Дандевил 40

Описание: Повече от месец и половина жълтият контейнер за разделно събиране на отпадъци на нашата улица прилива. Това възпрепятства съвестните храждани да сортират боклука си и всичко отива в общия контейнер. МОЛЯ, за Вашето съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.08.202216:14
    Уважаема Госпожо Карагеоргиева, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци се обслужват по предварително изготвен график. Датите за м. август са следните: Опаковки от хартия, пластмаса и метал: 01.08.22 г. (понеделник); 02.08.22 г. (вторник); 03.08.22 г. (сряда); 22.08.22 г. (понеделник); 23.08.22 г. (вторник); 24.08.22 г. (сряда). Стъкло: 17.08.22 г. (сряда).
  • 30.08.202208:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали