В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1846

Саморасли дървета

Начало
29.08.2022
ID:
1846

Паднало дърво

Подаден от: Йорданка Кузмова

Място/адрес: Асеновград, улица "Славянска"1

Описание: Моля да бъдат отрязани саморасли дървета на гърба на блока на улица "Славянска 1! Дърветата стигат до втория етаж и по тях се катерят улични котки.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.08.202216:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е възложено на фирмата-изпълнител, поддържаща зелените площи на територията на гр. Асеновград да почисти самораслата растителност, намираща се в зелената площ около блока на ул. „Славянска“ № 1.
  • 29.08.202214:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали