В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1845

Разбира улица

Начало
29.08.2022
ID:
1845

Друго

Подаден от: Веселина

Място/адрес: Ул Марица 15

Описание: Пиша във връзка с мястото между блока и ресторант cool place. Мястото е без настилка, трудно се минава по тези камъни и когато вали изобщо не може да се мине. Хората от блока постоянно минаваме и мисля че е редно да се оправи. Като цяло тротоарите и междублоковите пространства в града са ужасни, всички плочки са разместени, повдигнати от дървета и е мъка да се върви, аз лично постоянно се спъвам и си навехвам кракът. Така че моля обърнете внимание на това, което е необходимо за хората, а не на други проекти, които с тях и без тях.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.08.202214:02
    Здравейте, уведомяваме Ви, че една част от улица с КИ 00702.515.404 по кадастралната карта на гр. Асеновград, намираща се пред ул. "Марица" 15 е с асфалтова настилка, а другата с бетонова. Около посоченото място няма улица, която да не е с трайна настилка. Посоченото от Вас място (пътека) е частна собственост.
  • 29.08.202213:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали