В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1844

Събиране на строителни материали

Начало
29.08.2022
ID:
1844

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димка Илиева Дариткова

Място/адрес: Ул. Александър 2-ри 58

Описание: Моля Ви да ми отговорите има ли поставени контейнери за строителни отпадъци и ако да къде са разположени. Количеството е незначително. Ако не извършвате ли такава услуга цена и тел. ако може.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 29.08.202211:55
    Уважаема Госпожо Дариткова, строителен отпадък в количество до 100 кг. можа да изхвърлите безплатно на ОП „ТДБСО“ – Асеновград, находящо се на ул. „Боянско шосе“ № 4. Разположени гондоли с обем 4 м ²., на които може да изхвърлите строителен отпадък има на следните места: - след втората чешма посока туристически обект - Асенова крепост; - след кръговото кръстовище преди кв. Долни Воден; - в новия гробищен парк на ул. “Миньор“; - кв. Запад; - кв. Баделема, в близост до бл.17; Може да използвате варианта най – удобен за Вас.
  • 29.08.202211:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали