В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1841

Ограничаване на скоростта

Начало
27.08.2022
ID:
1841

Друго

Подаден от: Веселина

Място/адрес: Улица Странджа

Описание: Здравейте! Моля поставете знаци за ограничаване на скороста на 30км и поставете легнали полицаи , защото улица се е превърнала в магистрала и карат с много над разрешената скорост. На улицата постоянно играят и минават деца, което я прави опасна за тях!


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 14.09.202216:47
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше разгледан на комисия по безопасност на движението и на същата се взе решение на указаният участък да бъде поставен знак за ограничение на скоростта до 30 км/ч.
  • 29.08.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали