В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1840

Молба за ,,легнал полицай,,

Начало
27.08.2022
ID:
1840

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Параскева кръстева

Място/адрес: Никола Вапцаров 1

Описание: Здравейте, става въпрос за улицата пред ловно рибарското дружество. Имам предложение за направата на един легнал полицай, понеже цяло лято,да не кажа и по цяла нощ слушам, как ниско интелигентната младеж се засилва с колите си- от читалището към стария съвет. Става въпрос за 02:00, 03:00 ч през ноща. Не знам за съседите, но аз почти не издържам вече и много моля да бъдат взети някакви мерки. И понеже няма как постоянно да има физически полиция там, нека бъде направен Един легнал полицай, за да няма как да се развива такава скорост. Благодаря предварително


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202216:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше разгледан на заседания на комисия по безопасност на движението, на което се взе решение да се извърши оглед на място от представители на община Асеновград съвместно с представители на РУ-Асеновград за необходимостта от паставяне на втора неравност за ограничаване на скоростта за движение.
  • 29.08.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали