В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1839

Поставяне на легнали полицаи

Начало
27.08.2022
ID:
1839

Друго

Подаден от: Милен Червенков

Място/адрес: ул.Генерал Дандевил 10

Описание: Пълно биздействие от страна на община Асеновград. Молбата с над 30 подписа от живеещите на ул.Генерал Дандевил в близост до училище Ангел Кънчев,за възтановяване на предишните легнали полицаи премахнати по време на ремонта на улицата.Края на улицата се превръща като скоростна отсечка за много псевдо шофьори. Вече се чака 5 години. Скоро започва учебната година . Преминават мното деца и се молим да не се случи най-лошото.Следващата ни стъпка ще са медиите и телевизията.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202217:02
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше разгледан на заседание на комисия по безопасност на движението, на което се взе решение да се постави изкуствена неравност тип "габър" за ограничаване на скоростта за движение на ул. "Генерал Дандевил". Община Асеновград е поискала от фирма изпълнител оферта за доставка и поставяне на такъв тип изкуствена неравност и след получаването на такава ще се пристъпи към възлаганео на изпълнението.
  • 29.08.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали