В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1836

Коли по новата велоалея

Начало
25.08.2022
ID:
1836

Друго

Място/адрес: Стара Планина 11

Описание: Още не е построена алеята и вече стана магистрала, Позволено ли е движението на автомобили по велоалеята? Да не говорим, че навлизат върху зелени площи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител