В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1831

А след "ремонта" на ВиК какво?

Начало
22.08.2022
ID:
1831

Опасна улична дупка

Подаден от: Мария Тянчева

Място/адрес: ул. "Безово" 11

Описание: Преди ококло 2 месеца /на ул.Безово/, след неколкократко подавани сигнали за ВиК авария, въпросните дойдоха и поправиха УЖ аварията. Няма как да знаем успешен ли е ремонтът, тъй като газим в пясък и кал. След тях остана ОГРОМНА дупка на пътя, която никой няма намерение да оправи? Към кого трябва да се обърнем ние , простосмъртните данъкоплатци, за да си върши тая обцина. и свързаните институции. работата???


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител