В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №183

Неокосени площи

Начало
11.05.2020
ID:
183

Друго

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: Шейново 10

Описание: На улици Шейново и Рилска има неокосени площи на градинки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител