В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1829

Опасност

Начало
22.08.2022
ID:
1829

Опасна улична дупка

Подаден от: Иван Костадинов

Място/адрес: ул."Стоян Джансъзов"

Описание: Много моля да се потърси отговорност от В и К Асеновград за несвършената работа при асфалтирането на уличните дупки, предизвикани от ремонтните им дейности.Качвам снимки от такава на ул."Стоян Джансъзов", която стои вече втори месец, но има такива и на ул."Княгиня Евдокия" и на ул."Христо Ботев".


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител