В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1828

Рушаща се фасада на сградата

Начало
21.08.2022
ID:
1828

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Екатерина Беждремова

Място/адрес: Ул Цар Иван Асен втори-47,кафе мания

Описание: След многобройни сигнали до Вас,и след многобройни изявления на най- различни кметове, и постоянни конкурси за реставрирани на първо класно училище в Асеновград, фасадата му започна да се руши. В следствие на обилните дъждове през изминалото денонощие ,започна да пада част от мазилката както и на покривната конструкция .Създава се опасност за преминаващите по тротоара! Моля Ви обърнете внимание преди да е пострадал някой! И нека вече започнем да уважаваме културното наследство с което бихме могли да се гордеем. Благодаря. С уважение Екатерина Беждремова.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.11.202212:00
    Здравейте, уведомяваме Ви, че през месец май община Асеновград стартира процедура за избор на изпълнител, за реставрация на сградата на Караалановото училище. При провеждането на поръчката, която трае минимум месец и половина няма подадени предложения (не се явиха участници в процедурата), за да бъде избран изпълнител на необходимите дейности.
  • 21.08.202223:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали