В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1826

Платен Туристически данък по банков път

Начало
19.08.2022
ID:
1826

Въпрос

Подаден от: Светлана Ралева

Място/адрес: с. Косово, ул. Първа

Описание: Здравейте, Платих по банков път, на сметката, която ми потвърдъхте, дължимият туристически данък за месец юли 2022 г. Прилагам платежното нареждане. Днес сумата ми беше върната с описание, че е грешно плащане. Много моля да ми кажете къде е грешката и как точно трябва да се направи нареждането. Предварително благодаря за съдействието. Светлана Ралева


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител