В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1821

Безполезни изкуствени неравности на опасни улици

Начало
17.08.2022
ID:
1821

Друго

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 37, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Настоящите изкуствени неравности, разположени по ул. "Александър Стамболийски" (непосредствено преди ОУ "Петко Каравелов" до книжарницата) са крайно неефективни за ограничаване на скоростта преди пешеходната пътека до самото училище. Част от елементите липсват, което позволява автомобилите да минават от там без да се налага намаляне на скоростта (което е допълнителна предпоставка за инциденти, защото често шофьорите предприемат по-опасни маневри, дори навлизайки в насрещната лента). Предлагам да се изградят "класически" "легнали полицаи" (каквито има на бул. "България" и до болницата и са доказано по-ефективни и устойчиви), за да може поне малко да се увеличи безопасността на пресичащите (особено деца) в този район и пешеходни пътеки, защото често се кара безрасъдно и с високи скоро


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.08.202216:18
    Здравейте, уведомяваме Ви, че вашето предложение ще бъде разгледано на общинската комисия по безопасност на движението и ще Ви уведомим допълнително за взетото решение, а именно дали ще се изгради класически "легнал полицай" или ще бъде вазстановен този от тип "габър".
  • 17.08.202211:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали