В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №182

Без осветление на 6 Януари

Начало
11.05.2020
ID:
182

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ваня Михайлова

Място/адрес: Ул"6ти Януари"

Описание: Отново без улично осветление в района на ресторант Чинара и фурната на ул"6 Януари"


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 2 потребителя

История на промените

  • 26.05.202010:39
    Уважаема г-жо Михайлова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Въпросният проблем е отстранен и уличното осветление работи.
  • 19.05.202013:26
    Уважаема г-жо Михайлова, сигналът е подаден към фирмата, поддържаща уличното осветление и при първа възможност то ще бъде възстановено.
  • 12.05.202008:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 12.05.202008:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали