В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1813

Бедстващите бездомно куче

Начало
13.08.2022
ID:
1813

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Щърбанова

Място/адрес: Асеновград, ул Георги Ангелов 3

Описание: Болно,бездомно куче,лежащо зад контейнерите на улицата.Неорентирано ,с кожен проблем.Няма сила да се изправи,не реагира на нищо.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител